Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Знайомтесь! Один з засновників українського рокгурту "Тінь сонця", музикант, еколог Олексій Василюк

Олексій Василюк музикант еколог
 Краєзнавчий музей продовжує цикл публікацій «Друзі музею». Сьогодні у нас в гостях Олексій Василюк - український еколог, природоохоронець і громадський діяч, музикант. 
 У 1999 році Олексій разом з двоюрідним братом Сергієм Василюком заснували гурт «Тінь Сонця». Він є автором декількох пісень колективу: «По вранішній зорі», «Гукає дикий вітер», «Розорана цілина», «Палає степ», «В дикім полі» та «Гнилгород». 
  У 2000-2005 роках Олексій навчався на біологічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.   Закінчивши університет, влаштувався у відділ охорони та моніторингу тваринного світу Інституту зоології НАН України, де працює і зараз. Протягом 2008—2017 був заступником голови громадської організації Національний екологічний центр України.    У 2014-2019 роках працював екологом міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина». Також Олексій Василюк є засновником і, за сумісництвом, головою «Ukrainian Nature Conservation Group» Українська Природоохоронна Група.
 У 2018 році, разом з Олексієм Бурковським, він став співавтором сценарію документального фільму «Торські степи: життя, смерть… воскресіння?».
 За науковими обгрунтуваннями Олексія Василюка створено  близько 40 об'єктів природно-заповідного  фонду України, переважно в Київській та Луганській областях - Нагольний кряж, Міусинське узгір'я, Ковалівський яр, Стайківські обрії, Бориспільські острови, Зачарована Десна тощо. В тому числі він автор понад 350 різноманітних публікацій, 30 книжок і брошур, декількох наукових монографій і довідників.
  У 2019 році за допомогою Олексія у Костянтинівському міському краєзнавчому музеї створено книжкову виставку, на тему охорони природи та заповідних територій у Донецькій області.

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.