Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Пісні народжені війною

 14 березня 2014 року бійці самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці, де був створений перший добровольчий батальйон для захисту суверенітету України.  
 Починаючи з 2017, щороку цього дня в Україні відзначається День українського добровольця. Метою є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичному духу в суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.  
 До цього дня в міському краєзнавчому музеї пройшла низка заходів. 
ДД У неділю 14 березня члени ГО «Гайдамацький простір» разом з добровольцями і волонтерами  міст Костянтинівка, Добропілля, Слов'янск завітали до нашого музею. Для гостей була проведена екскурсія  в залі «АТО – ООС: Події в м. Костянтинівка 2014-…».  
 16 березня в музеї до Дня українського добровольця відбувся святковий захід «Пісні народжені війною». Гостями свята були добровольці з батальйону «Донбас», ДУК «ПС», батальйону «ОУН», 93 ОМБр «Холодний Яр», 54 ОМБр ім. Івана Мазепи, 24 ОМБр ім. Короля Данила, голова ГО «Українська природоохоронна група» Олексій Василюк з Анастасією. 
 З привітальним словом до всіх присутніх звернувся міський голова Олег Анатолійович Азаров. Сергій Василюк лідер гурту Тінь сонця у Костянтинівському музеї
 У музеї лунали пісні і вірші в виконанні учасників подій на Сході України, добровольців: Ігоря Резенко та Олександра Ткача, а також Михайла Міляна, письменника, члена спілки письменників Костянтинівки «Дзеркало».  
 Апогеєм став виступ Сергія Василюка лідера гурту «Тінь Сонця». Коли Сергій дізнався, що захід  присвячений Дню українського добровольця і головними слухачами будуть ветерани АТО, що пройшли цю війну, а також воїни, що продовжують захищати наш спокій, то знайшов час у своєму щільному гастрольному графіку і прийняв запрошення музею. 
 Драйв і харизма Сергія Василюка підкорила присутніх з першого акорду. Півтори години на одному подиху разом з ним співали усі присутні. Особливе враження від заходу і виступу співака отримали учні 10-го класу Костянтинівського ліцею, джури шкільного рою «Сокіл», активісти учнівського самоврядування.  
 Музей щиро дякує за допомогу співорганізаторам заходу - ГО «Костянтинівський Центр Учасників Бойових Дій і Волонтерів АТО».

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.