Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Квіткова феєрія жінкам Костянтинівки!

   В перші дні весни, напередодні Міжнародного жіночого дня у міському краєзнавчому музеї відбулась презентація художньої виставки «Квіткова феєрія жінкам Костянтинівки». 
Виставка до 8 березня 2021 у Костянтинівському музеї Тема прекрасних квітів на картинах костянтинівських художників це вітання жіночій половині нашого міста зі святом, з настанням весни і пробудженням природи, це навіювання романтичних спогадів та мрій.
 Букети і квіткові натюрморти, представлені на виставці, дарують святковий настрій і чудові враження від творчості наших талановитих майстрів пензля. Прекрасну половину Костянтинівки сьогодні привітали Володимир Байбара, Олександр Катунін, Олег Приходченко, Ольга Сабадін та Анна Корнієнко. 
 Виставку вдало доповнили яскраві вітальні листівки зі святом «8 березня» з фондової колекції поштових листівок періоду середини-другої пол. ХХ ст., яка налічує близько двох тис. одиниць різної тематики.
 Присвячені жінкам були і авторські вірші костянтинівського поета Михайла Міляна, які лунали у виконанні автора. 
 Музей приєднується до привітань і запрошує всіх відвідати виставку, яка працюватиме до 31 березня.
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.