Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

День захисника України у музеї

 День захисника України в Костянтинівському музеїЩорічно 14 жовтня вся Україна відзначає День Захисника України і День українського козацтва. Ця  дата  обрана невипадково. Споконвіків на свято Покрови наші пращури вшановували воїнів-захисників. Традиція ця дуже давня і походить ще з часів Київської Русі. В краєзнавчому музеї до цих свят пройшла низка заходів.
 На годину історії «Україна від козацьких часів до сьогодення» були запрошені учні 9-го класу ЗШ№5 ззахисники в Костянтинівському музеї вчителем історії Колесниковою Тетяною Володимирівною. Школярі разом з науковим співробітником Крайнею А.О. зробили екскурс в історію захисників Української держави починаючи з часів княжої доби, періоду козацтва до сучасних захисників, які оберігають саме головне в житті кожної людини – батьківщину, нашу Україну. Розповідь супроводжувалась показом відеофільму «День захисника України – День козацтва», спілкуванням учнів з Артемом Леонідовичем Попіком – ветераном АТО, який в  2014 – 2015 роках воював в 90-му окремому  аеромобільному батальйоні, має державні  нагороди за мужність, виявлену під час захисту території України.  
  З години історії учні перейшли до експозиційного залу, в якому відбулось  відкриття  фотовиставки «Ніхто крім нас», присвяченої бойовому шляху 90-го окремого аеромобільного батальйону ім. Героя України І. Зубкова. Ця виставка стала можливою завдяки командиру військової частини підполковнику Мухіну Вадиму Анатолійовичу і спонсорам - ветеранам АТО Оношко Юрію Миколайовичу, Йовенко Ігорю Вікторовичу.
 Виставка складається з трьох змістовних частин: бойові дії на різних напрямках фронту, військові навчання, і як результат – нагородження військовослужбовців,  чий ратний подвиг став символом відваги. В батальйоні склались найкращі традиції:  боронити рідну землю, з гідністю виконувати свій військовий обов’язок, передавати естафету мужності молодому поповненню української армії. Школярі подивились фото-літопис батальйону, познайомились з біографією і подвигом старшого лейтенанта Івана Зубкова, поспілкувались з присутніми на відкритті бійцями батальону. 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.