Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Музей зустрічає учасників Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників»

Музей зустрічає учасників акції  5 липня в 4-у річницю з Дня визволення Костянтинівки від незаконних збройних формувань міський краєзнавчий музей зустрічав учасників Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників». Почесних гостей ознайомили з історією Костянтинівки від заснування перших поселень на території міста, виникненням і розвитком промислових підприємств і доКостянтинівський музей переможець квест Олександр зі Львова сьогодення. Наукові співробітники провели невелику пізнавальну квест-екскурсію по музею з нагородженням переможця, яким став наймолодший із учасників Олександр зі Львова.
У музейній залі присвяченій подіям у Костянтинівці під час АТО всі разом згадали буремні часи квітня 2014 року і вшанували пам’ять загиблих воїнів ЗСУ, що захищали Україну і відстоювали її цілісність, а в їх числі і наших костянтинівців Ісаєва Сергія, Пономарьова Олександра і Костіна Андрія. Героям слава!
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.