Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Выбирайте настоящими специалистами светильники уличные.

Комментарии

До Дня Європи - європейськими столицями

10DSCN0466З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Головною метою цього свята є демонстрація прагнення до зближення з країнами Європейського союзу у зв'язку з планами України вступити в ЄС. 

В переддень цього дня в музеї відкрилася авторська виставка вишитої картини Хотенковой Олени Миколаївни – заступника директора школи №4. Виставку символічно назвали «Подорожуємо столицями Європи», тому що на прекрасних картинах вишиті архітектурні споруди, які стали символами європейських столиць: тут і Ейфелева вежа - найвпізнаваніша архітектурна пам'ятка Парижа, що має світову популярність як символ Франції; і англійський Біг Бен - годинник на вежі Парламенту Сполученого Королівства, які чують в усьому світі; і Золоті ворота Києва — один з небагатьох пам'ятників зодчества Київської Русі; і триптих, присвячений французькій столиці. На виставці проводилися віртуальні екскурсії для вихованців художніх гуртків Центру дитячої та юнацької творчості, Палацу культури.

 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.