Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

28 років, як скінчилась війна в Афганістані

DSCN0388 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Перед усім, наші земляки воювали в Афганістані, виконуючи свій обов’язок.

 Пройшло вже 28 років після закінчення війни в Афганістані. По-різному зараз оцінюється і сама війна, і її підсумки. Для багатьох ця війна стала давньою історією. Але є люди, для яких ті давні події не сторінки підручника, а саме життя, і біль втрат не слабішає з плином часу, і кожен день, що був прожитий на цій війні, не зникає з пам’яті. Наш обов’язок поважати тих, хто вижив в тій війні, і пам’ятати тих, хто не повернувся. Про наших земляків-костянтинівців, що пройшли горнило війни в Афганістані, розказали в музеї учням школи №5. Школяри почули не тільки відомі історичні факти, але й змогли побачити в експозиції фотографії, власні речі молодих бійців-інтернаціоналістів, їх нагороди, отримані в роки війни, подяки командування за мужність. Учні дійшли висновку, що кожний з тих, хто воював в Афганістані, може сказати: «Батьківщина послала нас виконувати цей інтернаціональний обов’язок, і я його виконав».

 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.