Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Вход через

 

Комментарии

Насичений січень - пам’яті поколінь

ajjycb  Протягом січня в музеї пройшла низка заходів, присвячених важливим пам’ятним датам української історії. Цим заходам передувало оформлення тематичних міні-виставок «Соборна моя Україна», «Пам’яті О. Тихого», «Трагедія єврейського народу 1941/45».

   Екскурсії до виставок були поєднані з тематичними уроками «Історична пам’ять народу: з минулого в майбутнє» до Дня Соборності України, «Пам’яті О. Тихого» до 90-річчя з дня народження педагога-десидента Олексія Івановича Тихого, «Пам’яті героїв Крут», «Сумуємо і пам’ятаємо» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Також де-кілька заходів проходили у школах міста. 
   Перед школярами постала буремна історія українського народу першої половини ХХ ст., трагедія життя і супротив радянській системі нашого земляка Тихого, катастрофа єврейського народу, що став жертвою нацизму під час Другої світової війни і втратив мільони життів - третину всього єврейського народу. Учні не тільки слухали розповіді наукових співробітників, дивились відеофільми про історичні події, замислились над уроками історії, дійшли висновку, що саме в минулому є відповіді на виклики сьогодення. 

OqAdcb5ogHo

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.