Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Насичений січень - пам’яті поколінь

ajjycb  Протягом січня в музеї пройшла низка заходів, присвячених важливим пам’ятним датам української історії. Цим заходам передувало оформлення тематичних міні-виставок «Соборна моя Україна», «Пам’яті О. Тихого», «Трагедія єврейського народу 1941/45».

   Екскурсії до виставок були поєднані з тематичними уроками «Історична пам’ять народу: з минулого в майбутнє» до Дня Соборності України, «Пам’яті О. Тихого» до 90-річчя з дня народження педагога-десидента Олексія Івановича Тихого, «Пам’яті героїв Крут», «Сумуємо і пам’ятаємо» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Також де-кілька заходів проходили у школах міста. 
   Перед школярами постала буремна історія українського народу першої половини ХХ ст., трагедія життя і супротив радянській системі нашого земляка Тихого, катастрофа єврейського народу, що став жертвою нацизму під час Другої світової війни і втратив мільони життів - третину всього єврейського народу. Учні не тільки слухали розповіді наукових співробітників, дивились відеофільми про історичні події, замислились над уроками історії, дійшли висновку, що саме в минулому є відповіді на виклики сьогодення. 

OqAdcb5ogHo

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.