Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

ссылка

Комментарии

Посол Бельгії вiдвiдав краєзнавчий музей

DSCN5627126 липня в рамках вiзиту до Костянтинiвки музей відвідали Надзвичайний і Повноважний посол Королiвства Бельгії Люк Якобс з дружиною. Для почесних гостей була проведена екскурсія по експозиції, присвяченої історії Костянтинівки кінця XIX-початку XX ст., яка тісно пов’язана з бельгійськими підприємцями та капіталом.
Гостi з зацікавленiстю познайомився з оригінальними музейними експонатами: фотографіями, документами, продукцією заводів тощо. Директор музею Рита Карпова подарувала почесним гостям сучаснi набіри листівок з видами костянтинівських виробництв початку ХХ ст. 
У свою чергу вони привезли з собою виставку «Україна – Бельгія: історія взаємин кін. XIX–поч. XX ст.», яка проходить у Палаці культури.
 
   26 июля в рамках визита в Константиновку музей посетили Чрезвычайный и Полномочный посол Королевства Бельгии Люк Якобс с супругой. Для почетных гостей была проведена экскурсия по экспозиции, посвященной истории Константиновки кон. XIX-нач. XX в., которая тесно связана с бельгийскими предпринимателями и капиталом. Гости с интересом познакомился с оригинальными музейными экспонатами: фотографиями, документами, продукцией заводов и тому подобным. Директор музея Рита Карпова подарила почетным гостям современные наборы открыток с видами константиновских производств начала ХХ века. 
   В свою очередь они привезли с собой выставку «Украина – Бельгия: история взаимоотношений кон. XIX–нач.XX ст.», которая проходит во Дворце культуры
 
DSCN9798
 
   «На ваше прохання надсилаю вам переклад запису пана Посла Бельгіі в книзі відгуків музею, текст наведено нижче в листі. Хочемо ще раз подякувати вам за чудову екскурсію, яку ви провели для нас в місті та в музеї, дякуємо за вашу гостинність».
З найкращими побажаннями,
Юлія Вольфовська 
Український кризовий медіа-центр
 
   «Моє щире захоплення роботою Музею і його співробітників зі збереження історії та індустріальної спадщини Костянтинівки. Особливе "дякую" за підкреслення бельгійського внеску у розвиток міста і регіону. Бажаю Вам успіхів у продовженні вашої цінної роботи».
Люк Якобс
Посол Бельгії в Україні
 
 DSCN5607-2
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии




Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.