Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

С шансом купить мотопомпу ваш урожай станет больше в несколько раз - ссылка на сайт.

Комментарии

Посол Бельгії вiдвiдав краєзнавчий музей

DSCN5627126 липня в рамках вiзиту до Костянтинiвки музей відвідали Надзвичайний і Повноважний посол Королiвства Бельгії Люк Якобс з дружиною. Для почесних гостей була проведена екскурсія по експозиції, присвяченої історії Костянтинівки кінця XIX-початку XX ст., яка тісно пов’язана з бельгійськими підприємцями та капіталом.
Гостi з зацікавленiстю познайомився з оригінальними музейними експонатами: фотографіями, документами, продукцією заводів тощо. Директор музею Рита Карпова подарувала почесним гостям сучаснi набіри листівок з видами костянтинівських виробництв початку ХХ ст. 
У свою чергу вони привезли з собою виставку «Україна – Бельгія: історія взаємин кін. XIX–поч. XX ст.», яка проходить у Палаці культури.
 
   26 июля в рамках визита в Константиновку музей посетили Чрезвычайный и Полномочный посол Королевства Бельгии Люк Якобс с супругой. Для почетных гостей была проведена экскурсия по экспозиции, посвященной истории Константиновки кон. XIX-нач. XX в., которая тесно связана с бельгийскими предпринимателями и капиталом. Гости с интересом познакомился с оригинальными музейными экспонатами: фотографиями, документами, продукцией заводов и тому подобным. Директор музея Рита Карпова подарила почетным гостям современные наборы открыток с видами константиновских производств начала ХХ века. 
   В свою очередь они привезли с собой выставку «Украина – Бельгия: история взаимоотношений кон. XIX–нач.XX ст.», которая проходит во Дворце культуры
 
DSCN9798
 
   «На ваше прохання надсилаю вам переклад запису пана Посла Бельгіі в книзі відгуків музею, текст наведено нижче в листі. Хочемо ще раз подякувати вам за чудову екскурсію, яку ви провели для нас в місті та в музеї, дякуємо за вашу гостинність».
З найкращими побажаннями,
Юлія Вольфовська 
Український кризовий медіа-центр
 
   «Моє щире захоплення роботою Музею і його співробітників зі збереження історії та індустріальної спадщини Костянтинівки. Особливе "дякую" за підкреслення бельгійського внеску у розвиток міста і регіону. Бажаю Вам успіхів у продовженні вашої цінної роботи».
Люк Якобс
Посол Бельгії в Україні
 
 DSCN5607-2
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.