Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Музей для малечi та учнiв влiтку

6881286Завершився навчальний рік. Для учнів запрацювали пришкільні табори, літня школа.
Молодші школяри з пришкільних таборів стали частими відвідувачами музею. На екскурсіях побували вже учні школи №9, малюки ДНЗ №34, учні Куртовської школи. Співпрацівники музею за запрошенням  планують відвідати пришкільні табори в школах №6, 16, ліцеї. Традиційними стали екскурсії до музею учнів Іванопільскої школи.
3 червня до музею завітали відвідувачі літньої школи разом з методистом міського управління освіти Кабанцевою К.В. Співпрацівники музею підготували для них екскурсію по всіх залах, познайомили з літературою про рідний край, розповiли про видатних костянтинівців. Учні почули про людей, які в різні часи та різних сферах діяльності прославили Костянтинівку. Все це дало можливість кожному зі школярів знайти для себе в залах музею щось особливе, що зможе в майбутньому стати темою дослідної роботи для Малої Академії Наук. 
 
Первые дни летних каникул - в музей! 
Летний лагерь воскресной школы "Голубка"
Познаём на экскурсии
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.