Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

30-річчя Чорнобильської трагедії

DSCN9276В передостанні дні квітня в музеї пройшли заходи, присвячені тридцятим роковинам з дня Чорнобильської трагедії. 26 квітня вже зранку музей відвідали студенти сільскогосподарського технікума, для яких був проведений тематичний урок-реквієм “Тінь Чорнобиля”. Під час уроку студенти дізнались про передумови і  історію   найстрашнішої техногенної катастрофи людства, про її наслідки, подивились відеофільм “Чорнобильська аварія” і хвилиною мовчання  вшанували пам'ять загиблих   під час  трагічних   подій 1986 року.
Для учнів Іванопільської школи була проведена тематична екскурсія, під час якої школярі побачили фотографії, нагородні документи, особисті речі  костянтинівських міліціонерів, пожежних, медиків, які знаходились на службi в Чорнобилі і активно брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Екскурсія була продовжена біля нової експозиції, присвяченої Реабілітаційно-діагностичному центру, який створювався у 1991 році для надання допомоги ліквідаторам.
На міських заходах, присвячених 30-м роковинам Чорнобильської трагедії, музей представив пересувну виставку “Костянтинівці - ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС”.
 
DSCN9271
 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.