Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Вивчаємо історію міста: Гончарство та керамiка

kjq83njid0mcb12kДо міського музею 15 квітня завітали першокласники школи №5,  які поступово, від однієї екскурсії до другої, знайомляться з історією нашого міста. В цей  день їх цікавила історія гончарного ремесла, керамiка. Під час екскурсії учням прийшлось пройти по різним залам музею, тому що ця тема представлена в різних періодах історії нашого краю. Першi вироби були знайденi археологами при розкопках.
Дітлахи дізнались про виготовлення перших гончарних виробів, на власні очі побачили унiкальнi вироби, відвідали експозицію “Українська хата”, в якій з цікавістю роздивлялись різноманiтний посуд ХIХ ст., а потім змогли порівняти вироби минулих століть з сучасною керамікою. 
Для першокласників знайомство з історією Костянтинівки буде продовжено. Вчитель Сирош Г.І. не тільки навчає учнів різним предметам, але й виховує любов до своєї малої Батьківщини, патріотизм. 
 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.