Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

“Будемо пам'ятати...” до 11 квітня

DSCN9045Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня. 11 квітня 1945 в'язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей - це справжні уроки мужності для молодого покоління. 
Всього на території Німеччини та окупованих нею країн діяло більше 14 тисяч концтаборів, якi приносив нацистам прибутки. 
У цей день Україна разом із всім світом вклоняється людям, які пройшли тяжкий шлях через фашистські табори.
12-13 квітня в краєзнавчому музеї для учнів загальноосвітніх шкіл №№1,2,16 пройшли тематичні заходи «Будемо пам'ятати...». 
Під час екскурсій за  допомогою відео і фото –матеріалів   школярі дізналися, що в роки війни у Костянтинівці на території теперешнього хімічного заводу існував табір для військовополонених «Dulag 172», почули про долю в'язнів. Учні познайомились із спогадами Балаєва І.Й. про перебування у ньому, які він виклав у своїй книзі  «Про одне прошу..». 
 
DSCN9047
 
DSCN9050
 
 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.