Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Урок-екскурсія в рамках партнерства з т/а "Арго"

osh16Цікавий урок-екскурсію по вивченню рідного краю + майстер-клас з виготовлення піци запропонувало т/а "Арго" для 4 клас «Б» і 3 класу "А" ЗШ № 16.
Так, 25 березня після занять діти разом з класним керівником Дороховою Тетяною Миколаївною відвідали одне з визначних місць у своєму рідному місті - Костянтинівський міський краєзнавчий музей.

Діти побачили артефакти археологiї, познайомилися з виробництвом скла, пляшок, дзеркал початка 20 столiття, доторкнулися до історії рідного міста в різні епохи. Учні з захопленням розглядали експонати, зібрані в музеї. Для дітей це була значима подія, вони з цікавістю сприйняли нову інформацію і перейнялися новими враженнями. Це був їхній перший візит в міський музей.
Після музею вони відвідали ще один незвичайний урок - кулінарний. Стати учасником процесу приготування піци викликало бурю емоцій і захвату. Кожна дитина отримала можливість під керівництвом досвідчених кухарів познайомитися з усіма секретами цієї страви. На завершення майстер-класу, учні насолоджувалися смаком самостійно приготовленої піци і дружнім спілкуванням. Дiтлахи пообіцяли ще раз повторити вдома кулінарний подвиг вже разом зі своїми батьками.
Надовго в пам'яті школярів запам'ятаються незвичайні уроки поза класної кімнати. Надзвичайно велика роль подібних екскурсій в житті кожної дитини. Мета даної шкільної поїздки полягала в тому ,щоб зростити в дитячій душі зерна любові до історії та культури рідного міста, рідного краю.

http://www.argotour.in.ua/index.php?nn=1&z=345#news

 

 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.