Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Шевченківські дні в музеї

DSCN867411-12 березня до дня народження Т.Г. Шевченко в Костянтинівському міському краєзнавчому музеї пройшли Шевченківські дні.
У цьому році музей започаткував низку заходів під назвою “Історія оригінального музейного предмету”. 11 березня пройшло знайомство учнів школи №2 з одним  таким експонатом - виданням повної збірники творів Тараса Григоровича Шевченка, яка вийшла у 1914 році під редакцією Д. Дорошенка. Книга була надрукована в Катеринославі до століття з дня його народження.
Цінність книги  полягає в тому, що в ній зібрані всі твори Великого українця - поезія і проза, надрукована  повна біографія Кобзаря, надано 50 чорно-білих ілюстрацій, зроблених  художником Смирновим Б.
12 березня у музеї в межах Всеукраїнського проекту “Український Донбас” та з метою формування і розвитку єдиного культурного простору України відбулась віртуальна екскурсія до кімнати-музею Т.Г. Шевченка в Палаці мистецтв  міста Львова.
Учні шостих класів школи №2  разом з викладачем української мови Зубатюк Н.А. змогли подивитись експозиції кімнати-музею, де зібрані картини  львівських художників, які пройшли Тарасовими шляхами і відтворили  красу української землі, розміщені портрети Шевченка, зроблені різними художниками і в різні часи, оглянути бібліотеку, в якій зібрано багато “Кобзарів”. 
 
DSCN8681
 
DSCN8672
 
DSCN8684
 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.