Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Сверхъестественное 13 сезон смотрел тут

Комментарии

Зустріч-інтерактив "Стандарти сучасної журналістики"

DSCN843717 лютого в музеї відбулася зустріч старшокласників школи №9 з журналістом газети «Знамя Iндустрiї» Мариною Пухир, яка провела для них iнтерактивний захід «Стандарти сучасної журналістики».
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DSCN8445
У минулому році вона, як журналiст, брала участь у проекті «Програма медіаграмотності для громадян» від Академії української преси. Щоб стати тренером, пройшла дводенну навчання у кращих коучів: консультант з комунікацій при Кабінеті Міністрів України Зої Казанжи та кандидата філологічних наук, доцента кафедри журналістики Донецького національного університету Олени Тараненко. Тренерів готували всього у 14 областях України, в проекті взяли участь 420 соціально-активних громадян. 
На зустрiчi школяри розглянули своє свідоме «медіа-споживання», роль ЗМІ, вчилися критично оцінювати одержувану інформацію, вміти відрізняти правду від пропаганди, способи розрiзняти маніпуляції і фейки. Було багато наочних матеріалів, інтерактивних завдань і гарного настрою. Всi присутнi дуже вдячні Маринi Анатоліївні за гарний та корисний захід!
 
DSCN8440
 
DSCN8441
 
DSCN8443
 
DSCN8444
 
DSCN8448
 
DSCN8449
 
DSCN8453
 
DSCN8456
 
 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.