Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

"В пам'ять про захисників України: Пономарьов Олександр Олександрович"

Фото Пономарьов Олександр Олександр  Пономарьов народився 23 квітня 1974 року в Костянтинівці. Навчався в середній загальноосвітній  школі №16.  Професійну освіту отримав  у Горлівському автотранспортному технікумі. 
 В 1993-1994 роках проходив службу в Збройних Силах України. Військову  службу  в ЗСУ закінчив у званні  гвардії сержанта. 
Працював в різних структурах: Костянтинівському міському відділі внутрішніх справ, на заводі Скловиробів, в охоронних структурах міста. Захоплювався спортивними іграми, екстремальним туризмом.
 З березня 2015 року мобілізований до лав ЗСУ, працював у військкоматі. З травня 2016 р. добровольцем пішов захищати  Україну. Воював на передовій на Світлодарській дузі. Служив в 54-й окремій механізованій  бригаді  командиром взводу.  В кінці серпня попав під обстріл, отримав осколкове  поранення. Помер 26.09.2016 року від отриманих ран у Харківському шпиталі. Похований на цвинтарі Першотравневого посьолка. У Олександра залишилась дружина, дві дочки, рідний брат. 
 6 грудня 2016 р. до Дня Збройних Сил України на будівлі ЗШ №16, де навчався Олександр, була встановлена меморіальна дошка.
 У квітні 2017 р. Указом Президента України від 10.03.2017 р. за  № 58/2017 нагороджений Орденом «За мужність» Ш ступеня  посмертно. 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.