Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Моя земля - це Україна! до 7-ї річниці з Дня звільнення Костянтинівки від сепаратистських угруповань

 5-го липня виповнюється 7-м років з дня визволення ЗСУ  від сепаратистів північних міст Донецької області - Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка. 
 Костянтинівка була окупована через два тижні після того, як у Слов'янську з'явилися перші озброєні люди у камуфляжі. 28 квітня бойовики захопили Виконком та відділ міліції міста Костянтинівка. 
 Важливою подією того часу був бій за костянтинівську телевежу. 03 травня загін спецназу ЗСУ з 15 бійців отримав завдання взяти під контроль телевежу на південному сході Костянтинівки. Мета операції - запобігти відключенню українських телеканалів. Операція почалась близько 18.00, але не досягла мети і близько 20.30 українські телеканали зникли. 
 Звільнення міста Костянтинівка відбулося лише через два місяця на початку липня.
5 липня 2014 виконком костянтинівка   5-го липня 2014 року о 13-00 за київським часом бійцями-розвідниками другого батальйону Національної гвардії над міськрадою Слов'янська був піднятий прапор України. Того ж дня передові сили Нацгвардії  увійшли до міст Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка. Першими йшли розвідники і сапери, за ними  військові підрозділи.
  5 липня 2014 року  місто Костянтинівку залишили сепаратистські формування. 
 7-го липня над будинком міськвиконкому розвідниками 46-го добровольчого батальйону «Донбас» був піднятий прапор України. 
  Разом з 46 батальйоном  в місто увійшов 34 батальйон територіальної оборони «Кіровоград», пізніше перейменований на «Батьківщина».
  Відтоді щороку  мешканці звільнених міст, а  з ними і вся Україна святкують день, коли українські військові звільнили від сепаратистів частину Донецької області. У містах проходять святкова хода,  мітинги, концерти, вшанування пам’яті загиблих. Однак, місцеві жителі розуміють, що поруч триває війна і багато міст ще  треба повернути до України.
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.