Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

до Всесвітнього дня Довкілля

середовище 2 Сьогодні, 04 червня, в краєзнавчому музеї пройшов захід до  Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.
  На зустріч були запрошені люди, які безпосередньо займаються середовище  3  збереженням і охороною довкілля у   нашому регіоні – директор Покровського лісового господарства Олійник Сергій Миколайович, представники РЛП "Клебан-Бик" Керносенко Тетяна, Семеніхіна Галина та Дубова Аліна. Також серед гостей були представники ГО "Костянтинівський Центр Учасників Бойових Дій та Волонтерів АТО", ГО "Гайдамацький Простір", представники поліції, капелан, ієрей Храму Святого Великомученика Димитрія Солунського Володимир Кутузов. Ще один учасник нашої бесіди живе у столиці, але частка його серця належить Донеччині – Василюк Олексій. Еколог, зоолог, природоохоронний і громадський діяч, автор книг, довідників, публікацій, і голова ГО "Українська природоохоронна група".
  Олійник Сергій Миколайович зазначив про важливість збереження лісу. В онлайн-бесіді Олексій Василюк нагадав про унікальність природи Донецького регіону, і про те, як важливо зберегти все те, що дарує нам природа. Провідний фахівець з екологічної освіти Семеніхіна Галина та начальник відділу  рекреації та екологічної освіти РЛП "Клебан-Бик" Керносенко Тетяна розповіли присутнім про красу ландшафтного парку і про те, як науковці займаються охороною природи у Костянтинівській громаді.
  Дякуємо всім, хто долучився до нашого заходу!

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.