Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Друзі музею

 
Портрет Байбара Володимир, костянтинівський художник
  Краєзнавчий музей продовжує цикл публікацій «Друзі музею». Сьогодні ми познайомимо вас з  Байбарою  Володимиром Володимировичем - членом Національної спілки художників України.
 Володимир народився у Костянтинівці 13 лютого 1956 року. Талант до малювання виявився вже в дитинстві, навчався у художній студії Палацу піонерів. Після закінчення школи працював у художньо-оформлювальних майстернях на місцевих заводах, служив в армії. З 1979 по 1994 рік працював у Костянтинівській художньо-оформлювальній майстерні. Вищу освіту отримав спочатку у Московському народному університеті мистецтв, а потім у Криворізькому державному педагогічному інституті на художньо-графічному факультеті (1988-1993 рр.). Викладав мистецтвознавство в одній з міських шкіл.
 У 2013 році, витримавши всі конкурсні випробування, став членом Національної спілки художників України.
 Художник творить у різних жанрах: пейзаж, портрет, історична тематика, натюрморт, марина. Цикли картин виставлялись на Міжнародних, всеукраїнських, регіональних виставках, у багатьох містах України - Києві, Донецьку, Дніпрі, Бахмуті, Полтаві: «Прагнення до гармонії», «Життєстверджуюча палітра», «Пейзажі, які звучать», «Музично-поетичний живопис». 
 В Костянтинівському міському краєзнавчому музеї проходили персональні виставки Володимира Байбара В.В. Маскарад Володимировича: «Від краси до натхнення», «Автограф на полотні». У 2016 році художник брав участь у виставці костянтинівських майстрів пензля до Дня художників України, у 2017 році - у творчій вітальні «Союз пера і пензля», у виставці до ювілею музею - «Костянтинівка очима художника», у 2018 році - у виставці до Міжнародного жіночого дня «Квіти жінкам Костянтинівки», у фестивалі творчості «Зустріч з прекрасним», у 2020 році – у виставці до Міжнародного дня художника «Починаючи з білого полотна». Талановита людина талановита у всьому: художник пише вірші, складає поетичний опис своїх картин.
 Картини Володимира Володимировича знаходяться у приватних колекціях в багатьох країнах світу - Австрії, Німеччині, Китаї, Румунії, США, Чилі, Греції, Росії, Білорусії. 
 Ознайомитись з творчістю художника можна на сайті «Портал образотворчого мистецтва» https://arts.in.ua/ де Володимир Володимирович постійно розміщує свої роботи. Переходьте на його особисту сторінку https://arts.in.ua/artists/Baybara_Vladimir/ і насолоджуйтесь переглядом більш 280 картин. 
 Колектив музею вітає свого друга, Володимира Володимировича, з днем народження!
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.