Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Музейні історії: Еволюція «-фонів» - Магнітофон

Магн на сайт   Не так давно пішла в історію ціла епоха магнітофонів. Практично ціле століття люди не уявляли своє життя без них. Магнітофон – це пристрій для відтворення і запису звукових сигналів. 
 Історія винаходу магнітофону бере початок від розробки магнітного звукозапису американським інженером Оберлайном Смітом у 1888 році, який висунув ідею звукову інформацію записувати на  бавовняну нитку із сталевою тирсою.
 У 20-ті роки ХХ ст. європейські інженери працювали над покращенням звуковідтворення і пропонували робити магнітний запис на сталевому дроті, на паперовій стрічці з шаром порошкового заліза, на магнітній стрічці. 
 Перші магнітофони були котушкові. Магнітна стрічка намотувалась на дві металеві котушки, їх у побуті називали «бобинами». В музеї є магнітофон-бобинник «Романтик М-64». Мініатюрні котушкові магнітофони «бобинники» використовувались спецслужбами.
 З початку 50-х років конструктори об’єднали котушки і стрічку в одному корпусі - так виникла магнітофонна касета. А магнітофони отримали назву касетники. В експозиції музеї представлений касетник «Весна».  Масово касетні магнітофон з колекції Костянтинівського музею магнітофони набули широкого розповсюдження на поч. 1960-х. Найбільш відомі фірми, що випускали касетники, були Philips, Marantz, Sony. 
 Зараз в інтернеті можна зустріти об’яву про продаж таких магнітофонів. Можна купити магнітофон, патефон і, навіть, грамофон, людям старшого покоління можна освіжити пам’ять про минулі часи, а молоді дізнатись для себе щось нове.  А краще прийти до музею і подивитись на ці раритети. 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.