Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Музейні історії: Еволюція «-фонів» - Електрофон

на сайт електроф    В музеї зберігається переносний електрофон «Лідер 306 - моно», який доповнив колекцію «-фонів», і використовується для відтворення музики з грамплатівок різних форматів. Виготовлений на Саратовському заводі «Корпус».
 Електрофо́н (скорочення від застарілого терміна «електропатефон») - пристрій, що з’єднує електропрогравач, посилювач звуку та систему для відтворення звуків з вінілових грамплатівок. Своєю появою електрофон зобов’язаний системі звукового кіно «вайтафон». Завдяки «вайтафону» звук і зображення записували окремо. Звук розміщувався на платівці, а потім відтворювався з грамплатівки електрофоном.
  Винахідником електрофону у 1923 році став Джонг Магер, німецький на сайт електрофон теоретик музики, автор статей «майбутнє музики на радіо». Інструмент був випущений за допомогою компанії «Лоренз». Електрофон контролювався виконувачем, який рухав руку по півколу, створюючи плавне ковзання від одного звуку до другого. Інструмент був представлений на фестивалі «Donaueschingen» у 1926 році. У 40-50-х роках практично повністю витіснив грамофон і його портативний варіант - патефон.
   Електрофони використовуються до сих пір як у домашніх умовах, так і в електронній музиці у складі іншого інструменту. Вони є одним з основних інструментів роботи диск-жокеїв (діджеїнг) для специфічного використання - обертання диска руками в такт ритму.
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.