Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Музейні історії: Листівки з Чехословаччини

лист кукли У фондах музею зберігаються цікаві експонати – вітальні новорічні  листівка пряникилистівки з Чехословаччини. 
На початку 80-х жіноча рада Костянтинівки активно підтримувала зв’язки з жіночою радою Чехословацького Союзу жінок м. Фрідек-Містек.
Листівки з новорічним привітанням та побажанням здоров’я, щастя, успіхів, досягнень у праці і громадській діяльності на благо миру на всій планеті. Вітання надходили протягом трьох років – з 1980 по 1982. Кожна листівка підписана головою жінради м. Фрідек-Містек ЧРСР Іриною Санітровою. 
Листівка 1980 року складається з кольорової фотографії у фіолетових тонах у суперобкладинці з каліграфічним написом від руки пером і чорнилами.
Листівки 1981-82 виконані нанесенням кольорового зображення на прозору плівку, яка вмонтована в аркуш суперобкладинки, на лицьовому боці типографське тиснення кольоровою фольгою «С новым годом! Желаем много счастья в новом году!» Текст на листівці
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.