Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Історія виникнення свята Дня міста та його емблема

 
   У 1984 році міським керівництвом вперше було прийнято рішення щорічно відзначати у третю суботу вересня День Костянтинівки на загальноміському рівні. Ідейною натхненницею та керівницею творчої групи з підготовки свята була Криворучко Клавдія Григорівна.
   Серед об’явлених літературних, історичних, конкурсів художньої самодіяльності, дитячого малюнка та см2 технічної творчості, фотовиставок, легкоатлетичних змагань був і творчий конкурс на розробку емблеми Дня міста.
см1 П’ятнадцять професійних художників з промислових підприємств і аматорів представили свої роботи на конкурс, але відібрана одна - найкраща. Її автором був робітник заводу скловиробів В’ячеслав Іванович Сасін.
    А тепер кілька слів про емблему. З кожним роком зростали виробничі потужності промислових підприємств міста і все більш актуальною поставала проблема охорони навколишнього середовища від забруднення. Тому автор вибрав для емблеми ідею, сутність якої полягала у зверненні до костянтинівців охороняти навколишнє середовище.
  На білому фоні обрамленому червоною і блакитною смугами рука людини, де на долоні розмістились основні види виробництв – хімія, металургія, скло та будівельна індустрія. А зверху розкинувся кленовий лист зі світлими хмарами. Це і є символ емблеми «Містам – чисте повітря».
   До кінця 80-х - початку 90-х це зображення уособлювало загальноміське свято Дня міста. 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.