Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Музей і Архів: спільні заходи у рамках проекту «Донбас – це Україна!»

Донбас - це Україна музейники в Іванопільській школі 15 листопада 2019 р. в Іванопільській школі Костянтинівського району для учнів 10 – 11 класів був проведений виїзний захід – відкритий урок на тему: «Історія заселення території сучасної Донецької області» в межах регіонального проекту «Донбас – це Україна!». До заходу організованого Державним архівом Донецької області долучилися і працівники міського краєзнавчого музею. Співробітники архіву розповіли учням про заселення Донецького краю, формування його етнічного складу та сучасних меж.
 Музейники представили свій заклад фотовиставкою «Запрошуємо до музею!» і провели для учнів віртуальну презентацію експозиційних залів музею та найцікавіших експонатів. На основі фотовиставки «Бельгійські підприємства скляної промисловості у Сантуринівці кін. ХIХ - поч. ХХ ст.» розповіли історію виникнення і розвитку нашого міста з невеликого робітничого селища до гіганта скляної промисловості як Донбасу так і всієї України середини ХХ століття. 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.