Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

«Сповідь солдатського серця» у музеї до Дня Перемоги

тематичний урок до Дня Перемоги 9 травня відзначається День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Свято об’єднує всіх незалежно від національності, віросповідання, політичних поглядів, тому, що це була Перемога завойована кров’ю, життям і смертю мільйонів людей. Друга світова  війна – самий жорстокий і масовий воєнний конфлікт ХХ ст., який забрав життя 62 млн. людей з різних країн світу. Україна понесла величезні втрати з 1939 по 1945 рік – більш ніж Великобританія, Канада, США і Франція разом. По різним оцінкам істориків загинуло біля 10 млн. українців. 
 Костянтинівці пройшли дорогами війни від Брестської вежі, що  перша вступила в бій з ворогом, до Берліна, де в травні 1945 року був піднятий прапор Перемоги над рейхстагом. Саме про героїв-костянтинівців йшла мова в музеї на уроці мужності «Сповідь солдатського серця». Учні школи №5 слухали розповідь про льотчика Василя Лободу, який на світанку 22 червня 1941 року пішов на таран німецького літака і ціною свого життя знищив ворога, про Володимира Гущіна, захисника Брестської вежі, сапера Данилу Гроша - повного кавалера ордена Слави, капітана Масовича, який в боях під Сталінградом врятував прапор батальйону. Учні здійснили віртуальну екскурсію до пам’ятників бійцям, що загинули визволяючи наше місто. Сучасні школярі - це нащадки переможців, які повинні берегти пам’ять про своїх прадідів. 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.