Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

- купить корейскую косметику

Комментарии

Музей відкрито на ремонт: ІІІ воркшоп - Сучасні методи роботи музею

3 воркшоп СеверодонецкЗ 21 по 24 лютого співробітники міського краєзнавчого музею брали участь у ІІІ воркшопі проекту «Музей відкрито на ремонт», який реалізується мистецьким напрямком Українського кризового медіа-центру за фінансової підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 
Захід проходив в містах Сєверодонецьк та Лисичанськ Луганської області. Леонід Марущак, керівник проекту «Музей відкрито на ремонт», у вітальній промові до музейників, назвав воркшоп ІІІ, за якісним складом організаторів, почесних гостей та спікерів, – міжнародним, і зазначив, що такого тривалого проекту для музейних працівників в Україні ще не було. Ірина Новікова, представник компанії Chemonics International, що здійснює в Україні Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), побажала всім плідної праці. 
Чотири дні з нами працювали: Гордон Філевич – експерт музейної справи (Канада, має українське коріння) з понад 30-ти річним досвідом реорганізації музейних виставок та експозицій. Архітектор за освітою,  головний дизайнер експозицій Канадійської національної галереї. Люк Якобс – Посол Королівства Бельгія в Україні презентував книгу «Сталь у степу. Погляд з України» і особисто, кожному учаснику, подарував примірник.Бельгийское наследие Лисичанск
Ольга Вієру – голова правління БФ «Мистецький Арсенал» (Київ) поділилась  досвідом реалізації освітнього проекту у музеї на прикладі проекту «Арсенал ідей». Олексій Биков – архітектор, дослідник модернізму (Київ) і Євгенiя Моляр – мистецтвознавець, координатор арт-програми «Музей відкрито на ремонт» (Київ) презентували  результати проекту «Жовта лінія». Ольга Гончар –  директор музею «Територія терору», культуролог (Бровари) виступила  з доповіддю «Від теорії до практики – досвід молодої директорки музею». 
музейная экспозиция Лисичанский музейАріф Багіров, PR – координатор проекту «Музей відкрито на ремонт. Луганщина» познайомив з історію регіону під час автомобільної екскурсії з Сєверодонецька до Лисичанська. Всім сподобалась професійно проведена директором Лисичанського краєзнавчого музею Ніною Бондар та Леонідом Марущаком екскурсія по місту «Бельгійським архітектурним спадком Лисичанська» та відвідування Лисичанського краєзнавчого музею. Леонід Марущак поділився враженнями і висновками від подорожей музеями Донеччини та Луганщини «31 музей за 21 день + 10 музеїв за 5 днів», а також наступними кроками проекту «Музей відкрито на ремонт».
 
#музейвідкритонаремонт #UCBI #UCMC #USAID

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.