Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

У музеї відкрилась художня виставка

 
«Живопис створюється природою, часом і людиною»
Леонардо да Вінчи
 
Открытие выставки в Константиновском городском музее 23 жовтня в виставковій залі краєзнавчого музею відбулась презентація персональної виставки картин міського художника Юрія Решетняка «Сіре в білому». На виставці представлено більше 40 робіт жанру портрет, пейзаж, натюрморт, етюди, в техніці олійний живопис і плівкографія. 
 Юрій свою трудову діяльність почав з робочої професії, але це лише зовнішній атрибут, насправді він завжди відчував себе і був художником. Саме тому майже п’ятнадцять років з 1979 по 1994 роки працював у міській художньо-оформлювальній майстерні, яка об’єднала талановитих, високопрофесійних художників. Основним напрямком діяльності було художнє оформлення приміщень підприємств і організацій міста та району. Послугами майстерні користувались заводи, навчальні заклади, училища, технікуми, лікарні. Крім простої планшетної роботи (навчально-наочної, агітаційної, інформаційної) художники виконували монументальне оформлення приміщень як зовні, так і всередині.   Були розписані вестибюль Виставка Серое на белом Ю.Решетняка в Константиновском музее індустріального технікуму, столова Скляного заводу, головний зал автовокзалу, пішохідні зони парку «Ювілейний» і бульвару Космонавтів, автовокзал в Дружківці. Вже після закриття майстерні в середині 90-х Юрій Володимирович зі своїм другом Анатолієм Рябовим створили дизайн-центр «Арт-Юрран», де займались художньо-оформлювальною роботою.
 Вперше картини Юрія Решетняка були виставлені в краєзнавчому музеї в квітні 2019 року на колективній авторській виставці «Забуті сторінки історії Костянтинівки», яка була присвячена діяльності міської майстерні. А зараз  в жовтні 2020 року відбулась перша в його житті персональна виставка в стінах музею. 
 Гостями виставки були його друзі художники, відвідувачі музею, представники міських ЗМІ, члени літературного об’єднання «Дзеркало», один з них Костянтинів Анатолій присвятив Юрію Решетняку свій вірш.
 Талановита людина талановита у всьому - Юрію Володимировичу підкорилась і поезія. В його віршах і краса природи, і роздуми про життя, і  пам’ять про друзів.
 Те, що йде від серця, до серця і доходить.
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.