Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

Бесплатную игру в виртуальном казино ru.playfortuna.eu выбирают не только новички смотрел уже кастинги?; Как перестать мерзнуть? Про здоровье ;лазерная эпиляция киев

Комментарии

 Музей знаходиться за адресою:

вул. Трудова, 388. Костянтинівка, Донецька область
 
Часи роботи музею для відвідувачів:
   Вівторок-субота
   з 9.00 до 16.00 (без перерви) 

 

     Часи роботи музею: понеділок-субота, з 8.00 до 17.00 

 

  У музеї сім експозиційних та виставкова зали, що розповідають про історію міста Костянтинівка, проводяться виставки, тематичні заходи та екскурсії. Про час їх проведення можна дізнатися в розділі «Анонси та оголошення».

 

   Вхід до музею за вхідними квитками
(Див. «Вартість квитка та екскурсійного обслуговування»).
   Попереднє замовлення екскурсій для груп: (06272) 4-20-15

 Тематичні заходи для шкіл

 

Музей находится по адресу:

ул. Трудовая, 388. Константиновка, Донецкая область

Время работы музея для посетителей:

   вторник-суббота
   с 9.00 до 16.00 (без перерыва)

Время работы музея:

   понедельник-суббота, с 8.00 до 17.00

  В музее семь экспозиционных и выставочный зал, рассказывающих о истории города Константиновка, проводятся выставки, тематические мероприятия и экскурсии. О времени их проведения можно узнать в разделе «Анонсы и объявления».

   Вход в музей по входным билетам

(См. «Стоимость билета и экскурсионного обслуживания»).

   Предварительный заказ экскурсий для групп: (06272) 4-20-15

  Тематические мероприятия для школ

 Организуйте выставку собственного творчества!

 

Мандруємо Донеччиною - заповідні природні зони Костянтинівської МТГ

 
Клебан-Бик   Для школярів розпочались довгоочікувані канікули. Як же провести їх цікаво і корисно? Авжеж відправлятись у подорож!
  Наш край має унікальні природні перлини: «Балку Кравецьку»,    «Дружківські скам'янілі дерева», «Крейдяні Білокузьминівські скелі", відслонення «Клебан - Бик», які входять до Регіонального ландшафтного парку «Клебан – Бик».
 На Вас чекають чудові краєвиди:  рослини українського степу, несподівані зустрічі із симпатичними звірятами і птахами, багато сонця і теплі річки. 
    Пізнаємо рідний край подорожуючи!

Увага! Анонс!

анонс починаючи з блого полотна   25 листопада о 13-00 у приміщенні міського краєзнавчого музею за адресою вул. Трудова, 388 відбудеться презентація виставки картин костянтинівських художників «Починаючи з білого полотна»

Музейные истории: Икона в украинской хате

параскева Сегодня 27 октября отмечается день Святой Мученицы Параскевы Пятницы. Именно в этот день мы хотим рассказать Вам, уважаемые наши посетители, интересную музейную историю.
 В экспозиции музея есть православная икона Св. Вел. Параскева Пятница. Из музейных архивных документов нам известно, что ранее икона находилась в «красном углу» дома Чумичкина Ивана Игнатовича, бутылочного мастера Константиновского бутылочного завода, а в 1989 году была передана на постоянное хранение в городской краеведческий музей жительницей города Александрой Фёдоровной Князевой. Икона датирована началом ХХ века, рама и оклад сделаны по церковным канонам. Параскева держит шестиугольный крест и свиток с надписью «Върую во единаго Бога». Справа и слева надписи «Св. Вел. Параскева».
 Параскева Пятница – чисто женская икона, с которой с давних времён связаны все тайные женские и параскева 1 девичьи надежды. Она хранит семейное благополучие, счастье, считается помощницей в материнстве и женском здоровье.
 Святая Мученица – целительница от самых тяжёлых душевных и телесных болезней, особенно от лихорадки, зубной и головной боли. 
 По поверьям святая Параскева – покровительница полей и животноводства, помогает в сохранении хозяйства, поэтому в день её памяти принято нести в церковь для освящения плоды, которые хранятся потом до следующего года. Кроме того, святой Параскеве молятся от избавления скота от падежа.   Также святая Параскева Пятница считается покровительницей портных.
 До ХХ века икона святой Параскевы Пятницы была в каждом православном доме. В сёлах до сих пор ставят эту икону возле колодцев, источников, потому что она считается покровительницей воды. 
Параскеве Пятнице посвящены дни: 27 октября и 10 ноября.
 

У музеї відкрилась художня виставка

 
«Живопис створюється природою, часом і людиною»
Леонардо да Вінчи
 
Открытие выставки в Константиновском городском музее 23 жовтня в виставковій залі краєзнавчого музею відбулась презентація персональної виставки картин міського художника Юрія Решетняка «Сіре в білому». На виставці представлено більше 40 робіт жанру портрет, пейзаж, натюрморт, етюди, в техніці олійний живопис і плівкографія. 
 Юрій свою трудову діяльність почав з робочої професії, але це лише зовнішній атрибут, насправді він завжди відчував себе і був художником. Саме тому майже п’ятнадцять років з 1979 по 1994 роки працював у міській художньо-оформлювальній майстерні, яка об’єднала талановитих, високопрофесійних художників. Основним напрямком діяльності було художнє оформлення приміщень підприємств і організацій міста та району. Послугами майстерні користувались заводи, навчальні заклади, училища, технікуми, лікарні. Крім простої планшетної роботи (навчально-наочної, агітаційної, інформаційної) художники виконували монументальне оформлення приміщень як зовні, так і всередині.   Були розписані вестибюль Виставка Серое на белом Ю.Решетняка в Константиновском музее індустріального технікуму, столова Скляного заводу, головний зал автовокзалу, пішохідні зони парку «Ювілейний» і бульвару Космонавтів, автовокзал в Дружківці. Вже після закриття майстерні в середині 90-х Юрій Володимирович зі своїм другом Анатолієм Рябовим створили дизайн-центр «Арт-Юрран», де займались художньо-оформлювальною роботою.
 Вперше картини Юрія Решетняка були виставлені в краєзнавчому музеї в квітні 2019 року на колективній авторській виставці «Забуті сторінки історії Костянтинівки», яка була присвячена діяльності міської майстерні. А зараз  в жовтні 2020 року відбулась перша в його житті персональна виставка в стінах музею. 
 Гостями виставки були його друзі художники, відвідувачі музею, представники міських ЗМІ, члени літературного об’єднання «Дзеркало», один з них Костянтинів Анатолій присвятив Юрію Решетняку свій вірш.
 Талановита людина талановита у всьому - Юрію Володимировичу підкорилась і поезія. В його віршах і краса природи, і роздуми про життя, і  пам’ять про друзів.
 Те, що йде від серця, до серця і доходить.
 

Музейні історії: Цінний бельгійський папір

та самая акция Серед оригінальних експонатів Костянтинівського міського краєзнавчого музею особливе місце займає акція бельгійського акціонерного товариства «Донецькі скляні і хімічні заводи в Сантуринівці», випущена в Брюсселі 10 грудня 1910 року.
 На той час Товариство було найкрупнішим інвестором скляної промисловості Донбасу, йому належали три заводи - скляний, пляшковий і хімічний. Товариство мало статутний капітал 6 млн. франків і випустило 60 тисяч акцій номіналом 100 франків кожна. Акції випускались відповідно акту, завіреному нотаріальною конторою «Ван Хальтерен» і опублікованому в газеті «Бельгійський оглядач»,  до початку 1920 року. 
 Акція надрукована з використанням кольорової літографії. У рамці з геометрично-рослинним орнаментом розташований текст французькою мовою з підписом Голови ради товариства П. Нобле, з відповідними «мокрими» печатками і штампами. На зворотньому боці дев’ятнадцять пронумерованих відривних купонів для отримання дивідендів. 
  Акція розміщена у експозиції «Виробництво скла у Костянтинівці кін. ХІХ поч. ХХ ст.» і свідчить про фінансове та економічне життя підприємств скляної промисловості нашого міста 110 років тому.
 

Музейні історії: Пляшкове царство

Пляшкове царство У Костянтинівському міському краєзнавчому музеї зберігаються пляшки, балони, чверті виготовлені на місцевому заводі більш 120 років тому. 
 Наприкінці ХІХ ст. Бельгійське акціонерне товариство «Донецькі скляні заводи в Сантуринівці» отримало дозвіл на будівництво заводів вздовж річки Кривий Торець на землі придбаній у місцевого землевласника Пантелеймона Номікосова.
 У 1895-1896 рр. бельгійськими підприємцями були збудовані скляний, пляшковий і хімічні заводи.
 На пляшковому заводі у 1909-1913 роках об’єм виробництва складав близько 50 мільйонів пляшок. Виготовляли пляшки шампанські, пивні, сельтерські, горілчані, боржомні в чотирьох кольорах: зелені, темно-зелені, коричневі, прозорі. Також було освоєно виробництво аптечного посуду, банок під варення, балонів.
 В експозиції можна побачити вироби майстрів-склодувів, що вражають своєю формою, різнобарвністю, широким асортиментом.  
 

Як ми творили Новорічні дива

  4 січня у міському Палаці культури та дозвілля відбувались справжні Новорічні дива. На гостей чекала театралізована розважальна програма з майстер-класами, конкурсами, казками та розвагами.
Нд Рівно о 10-ій годині для малечі і дорослих розгорнули свої скатертини і відкрили таємничі кошики з різними цікавостями вправні дівчата-майстрині.  І закипіла робота. 
На майстер-клас «Медова свічка» запрошувала Ольга. Свічка – джерело життя і світла, символ тепла і затишку, домашнього вогнища. Здавна без неї не обходилось жодне свято. Сьогодні всі присутні мали можливість створити свою Різдвяну свічку. Виготовлена власноруч і творчо прикрашена свічка стала кожному гарним сувеніром і поєднала у собі чари українських традицій, тепло дитячих долонь і незабутній запах меду.
  «Об’ємні 3D сніжинки» і гірлянди «Сніговичок» вчила робити майстриня Альона. Традиційно до новорічних свят люди прикрашають оселі і помешкання різноманітними яскравими гірляндами. Для Новорічні дива гірляндв макарони  створення зимової казкової атмосфери можна використати як придбані предмети, так і виготовлені власними руками. І сьогодні за допомогою кольорового паперу, звичайного олівця і ножиць діти робили незвичайні прикраси для різдвяної ялинки.
Новорічні дива Обємні сніжинки  Найнезвичайніші прикраси для ялинки «Гірлянди з макаронів» робили діти з майстром Аліною. Макарони – це не лише смачний гарнір, але й відмінний матеріал для створення різних саморобок своїми руками. З них можна робити браслети і намиста. Вони легкі у обробленні, доступні у великій кількості і у різноманітних видах. Дітям «макаронне рукоділля» прийшлося до вподоби і вони старанно в’язали на мотузочок різнокольорові макаронні бантики.
  На новорічні майстер-класи «Новорічні вироби з паперу» та «Мерцішор з ниток» юних талантів запросили майстрині - Вікторія та Алла. Діти з кольорового паперу своїми руками майстрували символи 2020 року - ялинку та мишку зі шматочком сиру! З кольорових ниток зв’язували святкові сувеніри-мерцішори.
 Кожна дитина на згадку про «Новорічні дива» виготовила собі сувенір, отримала гарний настрій і задоволення!
   

З Україною в серці

незалежність прапор 2019 В останні дні серпня Україна святкує дві важливі дати: 23 серпня - День державного Прапора України, а 24 серпня відзначає свій день народження - День незалежності. 
 В ці дні ми частіше звертаємось до нашої історії, ми повертаємось в минуле, щоб краще зрозуміти сучасність. Ідея єдності українських земель існувала не одне століття: від Київської Русі IX ст. до суверенної держави кінця XX ст. Але, так вже розпорядилась доля, протягом століть землі України в різні часи входили до складу інших країн: Росії, Польщі, Австро-Угорщини, Румунії. Історичний шлях до незалежності був довгий і тяжкий. І на цьому шляху були спроби створити свою державу: тільки в ХХ ст. українці пережили Українську Народну Республіку, Гетьманат - Українську державу, Директорію, Західно - Українську Народну Республіку, Українську Радянську Соціалістичну Республіку. Народ виборював незалежність з  Україною в серці.
 24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ - Акт проголошення незалежності України, і споконвічна мрія про незалежну, соборну державу стала історичною реальністю. На карті світу постала нова самостійна країна - Україна. Саме про ці події виняткового значення для долі українського народу працівники музею розказали членам територіального Центру соціальної допомоги населенню напередодні Дня Незалежності. 
 

На канікулах в музей

Донецьке обласне управління культури запрошуєУправління культури запрошує

Подробнее: На канікулах в музей
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.