Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

dia russian language http://russian-via-skype.com/ перевод текста we learn english

Комментарии

На канікулах в музей!

на каникулах в музей Ось і прийшли довгоочікувані літні канікули для маленьких мешканців міста. Але двері навчальних закладів не закрились на довгі три місяці. Шість сотень учнів продовжують ходити до школи, але тепер не навчатися, а відпочивати. Запрацювали пришкільні табори. І саме для цих дітей музей проводить різноманітні заходи. 
 На початку червня до музею завітали діти з пришкільних таборів. Слухали розповідь про заповідні місця, дивились фільми про життя тварин і птахів у дикій природі, про кумедні випадки, що трапляються з дикими та хатніми тваринами. В українській світлиці діти побачили як жили люди більше ста років тому, предмети побуту і сільськогосподарські знаряддя праці.
 Для більш дорослих учнів був запропонований майстер-клас з виготовлення мерцішорів – святкових сувенірів з пряжі. Цей оберіг народився в Румунії, а саме цю країну представляла Костянтинівка 18 травня у Бахмуті на фестивалі культури країн ЄС. Школярі старанно переймали навики виготовлення яскравих прикрас, із захопленням переплітали джгутики, помпони, в’язали дзвіночки та ляльки. Під час роботи діти уважно слухали легенди і історію виникнення традиції робити червоно-білі прикраси, яка сягає часів Римської імперії. По закінченні заходу кожний школяр зміг взяти з собою частинку румунського весняного свята – Мерцішор.
 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.