Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Подарунок музею

1.1 Полохливець Едуард Кіндратійович, головний інженер заводу «Автоскло» у 1986 - 1997 роках, нині пенсіонер та друг музею подарував нам експонат – великий каталог виробів заводу «Скло 1Стекло  для  промисловості і будівництва».
 Книга 1958 року видання, формату А4, у твердій палітурці, має 240 кольорових і чорно-білих технічних і тематичних ілюстрацій. На 96 сторінках у 17 розділах-проспектах наведені повні дані про 60 видів продукції, яка виготовлялась на заводі і застосовувалась у будівництві, автомобільній, вугільній, телерадіотехнічній та інших галузях народного господарства та експортувалась на той час у більш 10 країн світу. Описані їх способи виготовлення та основні фізико-механічні властивості виробів, галузь застосування, вимоги до пакування, транспортування і зберігання.
 Спеціальний розділ каталогу присвячений новим скляним виробам, що освоювалися заводом і вироблялись власним експериментальним цехом. Це - скляні двері з полірованого загартованого кталог стекло  скла «Сталеніт» з max розмірами 2600х1040 і товщиною 10-20 мм. Хвилясте армоване і неармоване як покрівельний і стіновий матеріал, для скління парників та теплиць, облаштування внутрішніх перегородок, скляна емальована плитка. Велись розробки нових типів скла з електрообігрівом: для транспорту, скляних панелей для жилих помешкань та лікарень та дзеркал, встановлених у приміщеннях з підвищеною вологістю. 
 Ми вдячні Едуарду Кіндратійовичу за чудовий подарунок. Каталог буде гарним доповненням експозиції музею до виставки продукції заводу «Автоскло».
 Також звертаємося до костянтинівців з проханням подарувати музею предмет, який стане музейним експонатом і розповість частку історії нашого міста для наступних поколінь.

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.