Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Свобода та людська гідність – базові цінності особистості

 21 листопада 2013 року в Києві зібрався Євромайдан. Ним розпочались події, відомі нині як Революція Гідності.
 Основною метою було спрямування України до європейського шляху розвитку, захисту базових цінностей особистості, долучення держави до правового й економічного простору Європейського Союзу шляхом укладання угоди про асоціацію з ЄС, яку Президент України Віктор Янукович не підписав. 
коллаж Милян 30 листопада вночі відбувся розгін майданівців. Дії влади викликали потужний масовий спротив. Вже наступного дня, 1 грудня, на Народне віче зібралося близько мільйона учасників.
 Протистояння учасників Революції Гідності та представників влади тривало понад три місяці. За цей період середмістя столиці стало осередком масового протесту громадян, що виступали проти чинної влади та її політики. Майданівці облаштували наметове містечко, пункти обігріву, медичні пункти, сцену, побудували барикади, організували загони самооборони тощо. Територія Євромайдану перетворилася на центр опору силовикам як важелям впливу чинної на той час влади. 
 Свідком тих подій став наш земляк - поет, фотохудожник Михайло Мілян. Його враження від Майдану знайшли своє відображення у фотовиставці «Обличчя Майдану», яка експонувалась у нас і музеях області, і циклу віршів «Народжені Майданом».
 13 листопада 2014 року був виданий указ Президента України Петра Порошенко згідно якому в Україні 21 листопада відзначається державне свято - День Гідності та Свободи.

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.